Sportia

TESLİMAT VE İADE ŞARTLARI

TESLİMAT VE İADE ŞARTLARI

Siparişiniz, sitemize kayıt esnasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresine siparişinizin onaylamasından sonra ARAS KARGO veya PTT KARGO ile 3 iş günü içerisinde gönderilecektir.Ödemelerinizi KAPIDA ÖDEME ile NAKİT veya KREDİ KARTINA yapabilirsiniz. Teslimatların gecikmesinde en sık karşılaşılan sebeplerden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Bu nedenle teslimat adresinizin tam ve eksiksiz olarak girilmiş olması çok önemlidir. Bu eksiklikten kaynaklanan kargonun geç teslim edilmesi veya teslimde yaşanabilecek yanlışlıklardan firmamız sorumlu olmayacaktır.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

ÖDEME SEÇENEKLERİ

KAPIDA NAKİT ÖDEME

Tüm Türkiye İçin:
Kapınıza Gelen Kargo Görevlisine Ürün Ücreti + 6 TL Kargo Ücretini Nakit Olarak Elden Verip Ürününüzü Teslim Alabilirsiniz. 200 TL Ve Üzeri Alış-Verişlerinizde Kargo Ücreti Firmamıza Aittir.

KAPIDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Tüm Türkiye İçin:
Kapınıza Gelen Kargo Görevlisine Ürün Ücreti + 6 TL Kargo Ücretini Kredi Kartı İle Tek Çekim Olarak Ödeyip Ürününüzü Teslim Alabilirsiniz. 200 TL Ve Üzeri Alış-Verişlerinizde Kargo Ücreti Firmamıza Aittir.

NOT: TOMS AYAKKABILARDA KARGO ÜCRETSİZDİR...

ÜRÜNLERİMİZ ORJİNALDİR

SATIŞ SÖZLEŞMESİ

SATIŞ SÖZLEŞMESİ

- Sitemizden Yapılan tüm alışverişlerde yasa gereği iki tarafında satın alma kurallarını kabul etmiş sayılır...

ÜRÜNLERİMİZ ORJİNALDİR...

İPTAL VE İADE KOŞULLARI

İADE KOŞULLARI

-Sitemizden almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması durumunda, teslimat sonrasında iade edebilirsiniz. Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 7 gündür. Sitemizden aldığınız ürününüzü kullanılmamış olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz...

ÜRÜNLERİMİZ ORJİNALDİR

ÜRÜN DEĞİŞİMİ

KALİTE PRENSİPLERİMİZ

-İnternet sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde ürün değişimi, kullanılmamış, ambalajı ve kutusunda herhangi bir deformasyon ve bozulma olmadığı müddetçe yapılmaktadır. Değişim talebinde bulunduğunuz ürünümüzü bize irtibat telefonlarımızdan ulaşarak önce bilgi olarak söylemelisiniz. Daha sonra değiştirmek istediğiniz ürün ile ilgili adınızı soyadınızı, ayakkabı numarası, rengi gibi bilgileri kutunun içine not yazarak ürünü bize kargo edin. Kargo elimize ulaştığı gün değişimi yapılacak olan ürün kargoya verilmektedir.

-Her türlü iade ve değişim durumlarında kargo ücreti alıcıya aittir.

İçerik yayınları